Sylwetki Wykładowców


Organizatorkami i wykładowcami kursu są trzy praktykujące na co dzień kocie behawiorystki – Joanna Ciarkowska, Magdalena Chmielarz i Katarzyna Ganszczyk-Rawska. Łączy je miłość do kotów oraz pasja do zdobywania wiedzy i dzielenia się nią z innymi. Różnorodność posiadanych doświadczeń i przygotowania teoretycznego każdej z organizatorek powoduje, że uczestnicy kursu mogą liczyć na wyjątkowo szeroki zakres przekazywanych informacji i prezentowanych do analizy przypadków kocich pacjentów. Właśnie to połączenie stanowi gwarancję uzyskania odpowiednich kwalifikacji i kompetencji przez uczestników kursu.

Katarzyna Ganszczyk-Rawska

Absolwentka Wydziału Biologii Uniwersytetu Wrocławskiego (specjalizacja - zoologia), psychologii zwierząt w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz studiów podyplomowych poświęconych wyłącznie zachowaniom kotów „Kot: zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne” prowadzonych przez Stowarzyszenie Etovet.

Czytaj więcej..

Magdalena Chmielarz

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie - studia ukończyła w 2010 roku.

Po studiach rozpoczęła pracę w specjalistycznej całodobowej klinice weterynaryjnej, gdzie niejednokrotnie z wielkim poświęceniem ratowała kocie życie.

W 2013 roku ukończyła roczne studia podyplomowe „Kot: zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne” – specjalistyczny kurs poświęcony psychologii oraz modyfikacji zachowania kotów.

Czytaj więcej..

Joanna Ciarkowska

Ukończyła roczne studia podyplomowe pt. Psychologia Zwierząt w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz kurs dyplomowy dotyczący wyłącznie behawioru kotów „ Kot: zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne” . Następnie była słuchaczką cyklu czterech weekendowych szkoleń na temat zachowania kota domowego pt. Zrozumieć kota.

Czytaj więcej..